Wavin Kanion

Wavin lietaus vandens nuvedimo sistema

 Stoglovių ir lietvamzdžių sistema Kanion yra sukurta dalyvaujant stogdengiams ir montuotojams. Hidraulinis efektyvumas ir funkcionali sistemos konstrukcija užtikrina puikų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu. Atskiri sistemos elementai tarpusavyje jungiami susegant įspaudimu, tik išoriniai dangteliai yra klijuojami. Todėl Wavin Kanion sistemos montavimas nereikalauja specializuotų įrankių vartojimo, tačiau taisyklingam įrangos sumontavimui ir sandarumo užtikrinimui, verta pasinaudoti profesionalu pagalba. Kanion stogloviai ir lietvamzdžiai yra pilnai atsparūs lietaus vandenyje esantiems teršalams.Stoglovių ir lietvamzdžių sistema Kanion gaminama rudos, baltos, juodos, raudonos ir grafitinės spalvos. Latakų skersmenys 70, 100, 130, 160 mm. Lietvamzdžių skersmenys 50, 75, 90, 110 mm.
Wavin Kanion lietaus nuvedimo sistema
  • Stoglovių sistema Kanion yra sukurta dalyvaujant stogdengiams ir montuotojams. Ir tai jų dėka buvo sukurtas originalus dizainas dvelkiantis elegantiškumu ir estetika. Tradicnis ir tuo pat metu unikalus stoglovio profilis, tai būdingas sistemos bruožas, kuris radikaliai pakeičia kiekvieno pastato išvaizdą, išryškindamas jo architektūrinius privalumus.
  • Kanion yra skirtas taikyti sodybose, terasiniuose blokuose, prekybos objektuose, altanose bei garažuose. Prieš pradedant kurti Kanion sistemą, buvo atlikti kruopštūs rinkodaros tyrimai, kurie leido tiksliai apibrėžti vartotojų lūkesčius. Nuodugnus rinkos pažinimas, naudojimasis naujausiomis technologijomis ir medžiagomis bei siekimas sukurti idealią sistemą, sudarė ypatingai palankias sąlygas šio išskirtinio gaminio suprojektavimui.
  • Kanion, tai stoglovių sistema, skirta labiausiai reikliems vartotojams. Jungia savyje elegantišką išorę ir didelį vandens nuleidimo efektyvumą. Hidraulinis efektyvumas ir funkcionali sistemos konstrukcija užtikrina puikų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu.
  • Atskiri sistemos elementai tarpusavyje jungiami susegant įspaudimu, o vien tik išoriniai dangteliai yra klijuojami. Todėl Kanion sistemos montavimas nereiklalauja specializuotų įrankių vartojimo, tačiau taisyklingam įrangos sumontavimui ir sandarumo užtikrinimui, verta pasinaudoti profesionalo pagalba. Kanion stogloviai nereikalauja absoliučiai jokio konservavimo, charakterizuojasi dideliu patvarumu, sandarumu ir efektyviu lietaus vandens nuleidimu nuo stogo paviršiaus.
  • Ypatingas Kanion sistemos patrauklumas glūdi jos elegantiškoje formoje ir išvaizdoje bei kokybiškame išbaigime. Sistemos elementai yra pakuojami arba atskirai, arba po keletą vienetų plastikinės plėvelės maišeliuose, ko dėka yra išvengiama mechaniškų sužalojimų transportavimo metu.
  • Kanion stogloviai yra visiškai atsparūs lietaus vandenyje esantiems užteršimams – tai yra ypač svarbu pajūrio rajonuose ir agresyviose pramoninės aplinkos sąlygose.
  • Stoglovių ir lietvamzdžių sistema Kanion gaminama rudos, baltos, juodos, raudonos ir grafitinės spalvos.
  • Kanion sistemai suteikiama 10 metų garantija.
  • Stoglovių ir lietvamzdžių sistemai Kanion suteikti aplinkos apsaugos sertifikatas ISO 14001 ir kokybės sertifikatas ISO 9001.
Advertisement
Skaitliukai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas