Skarda

Metalinės stogų ir sienų dangos profiliavimas. Lygi skarda.

 
Plieninė stogų ir sienų danga pagaminta iš lygios skardos šalto lenkimo būdu , paviršius apsaugotas cinko arba aliumocinko sluoksniu, spalvota skarda tai ta pati cinkuota skarda, tik papildomai gruntuota iš abiejų pusių ir iš vienos pusės padengta antikoroziniais dažais.
 
Mes nesistengiame taupyti klientų sąskaitą, todėl siūlome kokybišką prekę, prekiaujame ne plonesne nei 0,5 mm storio skarda, o cinko padengimo sluoksnis ne mažesnis, nei 275 g/m². Didžioji dalis mūsų siūlomos skardos kilmės šalis yra Rusija.
 
Stogo danga gali būti čerpių imitacijos arba trapecinė.
Sienoms siūlome trapecinę arba lygią skardą.
 
Tai praktiška, ekonomiška danga stogams, sienoms, angarams pramonėje ir individualioje statyboje. Galima panaudoti ir tvoroms, vartams.
Profiliuota skarda
Mūsų profiliuojamos trapecinės ir čerpių imitacijos skardos profiliai ir išmatavimai:
 

Sieninis profilis:   

Profiliuota skarda
 

Stoginis profilis:

   Profiliuota skarda. Stoginis profilis
 
Kondensato nubegimo griovelis. Stoginis profilis. Soginis profilis turi papildomą griovelį kondensato nubėgimui. Dengiant stogą, griovelis užsidengia skardos lakštu iš viršaus ir yra nematomas.
 
Trapecinės skardos profilis T-18. Aukštis 18 mm.
Į ilgį sukarpome pagal užsakovo poreikius. Maksimalus ilgis neribojamas.
 

Čerpių imitacijos profilis:

Cerpiu imitacijos skarda.
 
Į ilgį sukarpome pagal užsakovo poreikius. Maksimalus ilgis 7,2 m.
 

Lygi skarda:

Skardos plotis 1250 mm.
Į ilgį sukarpome pagal užsakovo poreikius. Maksimalus ilgis neribojamas. Standartiškai sukame į rulonus po 15 m (18.75m²).
Ant lygios skardos galime užklijuoti plėvelę, tai aktualu iš skardos darant lankstinius. Plėvelė neleidžia skardai susibraižyti transportavimo, montavimo, lankstinių gaminimo metu.
Advertisement
Skaitliukai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas