Stogų dengimo darbai

Meistrų stogdengių komanda dirbanti 15 metų Lietuvos rinkoje siūlo stogų dengimo paslaugas.
Stogo danga gali būti plieninė čerpių imitacijos arba trapecinė, beasbestinio šiferio, bituminė lakštais, prilydomą, čerpelių. Sienoms siūlome trapecinę arba lygią skardą.

Montuojame bet kokio tipo stogų dangą. Taisome kitų padarytą broką. Renovuojame. Suteikiame garantijas.

Lankstome įvairius skardos priedus stogams, sienoms. Galime pasiūlyti tiek standartinių išmatavimų skardos gaminių, tiek išlankstyti pagal kliento pateiktus matmenis ir formą.
Galime pasiūlyti absoliučiai viską, nuo medienos stogo konstrukcijai, plėvelės, lietaus nuvedimo sistemos, tvirtinimo detalių, nerūdijančio plieno kamino įdėklų iki pilno kompleksinio stogo įrengimo.
Plieninė stogų ir sienų danga pagaminta iš lygios skardos šalto lenkimo būdu , paviršius apsaugotas cinko sluoksniu, spalvota skarda papildomai gruntuota ir apsaugota antikoroziniais dažais (spalvos: ruda, raudona, vyšnia, žalia, balta, pilka, šviesiai pilka tamsiai ir kitos)
Mes nesistengiame taupyti klientų sąskaitą, todėl siūlome kokybišką prekę, mes Jums siūlome 0,5 mm storio skardą, kurios cinko padengimo sluoksnis 275 g/m2.
 
Pastabos:
Tradiciškai yra susidariusi nuomonė, kad žiemą stogo dengti negalima, nes šalta ir sninga. Bet praktika rodo, kad naudojant šiuolaikines medžiagas, galima sumažinti stogo dengimo darbų temperatūros barjerą ir sėkmingai dengti stogą net ir žiemą. Taigi stogų dengimas rudenį ir žiemą ne tik įmanomas, bet ir tampa įprastu reiškiniu.
 

Patikėkite savo stogo darbus profesionalams. Blogiausia, ką Jūs galite padaryti, tai prisamdyti daug įmonių skirtingiems stogo darbams ir medžiagoms. Tokiu atveju iškilus problemoms prasideda atsakomybės stumdimasis nuo vienų rangovų ant kitų, kol galiausiai kaltų nebelieka ir užsakovui, tai yra Jums, tenka pačiam susimokėti už kažkieno broką. Mes gi Jums siūlome pilną kompleksinį sprendimą, su visomis garantijomis.

Advertisement
Skaitliukai:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas